ampulë

ampulë

 • Markë: ZBK ose OEM
 • Origjina e produktit: China
 • Kohë për dorëzim: Në javët
 • Kapaciteti Supply: 10.000 copë në ditë
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Property:

  Thellësia injeksion prej jo më shumë se 12mm

  0.3 ml diplomua shiringën panevojshëm (ampulë)

  Nuk ka rrjedhje

  Jepen në paketa individuale steril

  materiali:

  Barrel, bar core .: Polycarbonate-PC

  Plunzher: akrilonitrile-butadiene gome

  struktura:fuçi, kumarxhi dhe bar core.

  Sterilizimi: ETO

  Certifikata: ISO9001, ISO14001, IS013485


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  
  WhatsApp Online Chat !