Shtratit të leukociteve Reduktimin Filter

Shtratit të leukociteve Reduktimin Filter

 • Markë: ZBK ose OEM
 • Origjina e produktit: China
 • Kohë për dorëzim: në 4 javë
 • Kapaciteti Supply: 5.000 vendos në ditë
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Perdorimi:

  Tonë leukociteve Shkarkimi Filter s (afër) është projektuar për të hequr leukocite dhe mikro-agregate në gjak dhe për të mbrojtur pacientët nga komplikimet transfuzionit të leukociteve të lidhura të tilla si sëmundjet GVHD dhe reagimet negative etj

  Property:

  Mbetur WBC numërimin pak than≤1.0 × 106 / njësi

  Lartë shërim RBC rate≥90%

  Hematolysis rate≤5%

  Heqja 100% e mikro-agregateve

  struktura:

  Ajo përbëhet nga një para-filtrimit, filtër, tubacionet, filtrin e ajrit.

  1.Pre-filtrimit do të heqë mikro-agregat në gjak, dhe për të parandaluar flluskë hyjnë filtrin kryesor

  2. filter është pjesë thelbësore ku leukocytes mund të filtrohen dhe të zhytur.

  3.Produkti tubacionet përbëhet nga tubacionit zgjidhje kripur dhe tubacionit të gjakut. Duke ujitjen tubacionet me zgjidhje kripur pas filtrimit, qelizat e kuqe të gjakut në tubacionet mund të mbulohen tërësisht.

  4. Filter Air do të parandaluar grimcave në filtër kit.

  Sterilizimi: ETO 

  Certifikata: CE, ISO9001, ISO14001, IS013485


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  
  WhatsApp Online Chat !