Injector mirë pa gjilpërë

Injector mirë pa gjilpërë

 • Markë: ZBK ose OEM
 • Origjina e produktit: China
 • Kohë për dorëzim: në 2 javë
 • Kapaciteti Supply: 1.000 copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  ZBK Injector panevojshme është e përbërë nga dy pjesë

  1, kjo pjesë përfshin një vetme-përdorim përshtatës steril mbushëse dhe një përdorim të vetëm disponueshme steril 0.3 ml diplomuar shiringën panevojshëm (ampulë). Ato janë thelbi dhe baza emërtimin e injeksion i panevojshëm.

  2, kjo pjesë përfshin injeksion dhe Reset stacion dhe siguron pluhur për injeksion

  Struktura e secilës pjesë

  1.sterile një përdorim mbushje përshtatës: Cap, mbajtëse gjilpërë dhe tub gjilpërë.

  201706121021318324

  2.disposable Perdorimi single sterile panevojshëm shiringë: Fuçi, Plunger dhe bar kryesor.

  201706121022370523

  3.Injector: trupi injeksion, bllokohet sigurt jashtë unazës, bllokohet sigurt unazën e brendshme dhe të shkaktojë.

  201706121023427592

  Stacioni 4.Reset: mbuluar presion sipërme, adaptimet bar, resetting mbajtës stacion.

  201706121024116680

  Parimi operativ i produktit

  injeksion Eshtë e panevojshme është një pajisje injeksion nga presioni dhe nuk kanë nevojë gjilpërë gjatë injektuar. Nëpërmjet përdorimit të pranverës super të fortë të veçantë për të formuar një presion të lartë, nën këtë presion, mjekësi të lëngshme do të kalojnë nëpër një vrimë shumë të hollë dhe të prodhojë një lumë të lëngshme të cilat depërtojnë lëkurën dhe llak në shtresën e nënlëkurës nga shiringë gjilpërë.

  Features produktit

  1.Eliminate dhimbjen injektuese.

  ndodhje 2.Eliminate puncturing shkaktuar nga gjilpërë.

  3.No ndër-ndotje.

  4.No Calluses, ënjtje, mavijosur dhe acarohet.

  rrjedhje 5.No.

  6.No nevojë për larje dhe të lehtë për të trajtuar; Madhësia e vogël dhe të lehtë për të kryer; Pacienti amblyopic gjithashtu mund të përdorin atë.

  përdorni produktin hyrje

  1.Prepare injeksion

  2.Fill shiringën

  3.Load injeksion

  injeksion 4.Give

  sigurimit të cilësisë së produktit

  Kompania jonë ka kaluar ISO9001, ISO013485 certifikatën ndërkombëtare të cilësisë dhe ISO14001 certifikatë ndërkombëtare mjedisore.

  Kompania ka fizike, kimike, biologjike laboratore dhe pajisje sterilizimi në shkallë të gjerë për të siguruar produktet janë pyrogen pa, toksike-free. Ne gjithashtu kemi hapësirë ​​mostër për të siguruar cilësinë e produktit.

  Shërbimit dhe angazhim

  The Nevojë Injector të prodhuara nga Shandong Zhongbaokang mjekësor në zbatim Co, Ltd, është testuar në mënyrë rigoroze, të rregulluar dhe kontrolluar për të siguruar produkt me cilësi të mirë. Nëse ka ndonjë dështim gjatë përdorimit ose problem të cilësisë, ju lutem telefononi departamentin e marketingut dhe kërkojnë riparim, telefon nr është + 86-0533-8688533.

  premtim solemn: Injector tonë dhe Reset stacioni kanë një vit garanci kohë nga data e blerjes dhe FillingAdaptor dhe Panevojshme shiringë (ampulë) kanë dy vjet kohë garanci që nga data sterilizimit.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  
  WhatsApp Online Chat !