Plasmapheresis Centrifuge Aparatet

Plasmapheresis Centrifuge Aparatet

 • Markë: ZBK ose OEM
 • Origjina e produktit: China
 • Kohë për dorëzim: në 4-5 javë
 • Kapaciteti Supply: 5.000 vendos në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim:

  Plamaspheresis Centrifuge Aparatet është përdorur së bashku me Plasma sistemit mbledhjen (SHBA Haemonetics: modeli PCS2) dhe përdoren në stacionet Plasmapheresis për të mbledhur dhe plazma veçantë të njeriut dhe të kthehet prapa qelizat e kuqe të mbetura, qelizat e bardha dhe trombocitet të donatorit.

   struktura:

  Plasmapheresis Centrifuge Aparatet përbëhet nga katër pjesë: Centrifuge filxhan, tubacionit plazma, plazma qese dhe koleksionist e gjakut.

  201706120846498804

  1.Centrifuge kupë

  tubacioni 2.plasma

  qese 3.Plasma

  kolektor 4. gjak

  Property:

  Para-mbledhur, lehtë për t'u përdorur.

  jo-pyrogen, jo-toksike, jo-hemoliza

  Sterilizimi: ETO

  Certifikata: CE, ISO9001, ISO14001, IS013485


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  
  WhatsApp Online Chat !