Контакт - Шандонг Зхонгбаоканг Медицински Цо

Контактирајте нас

Компанија : Шандонг Зхонгбаоканг Медицинские инструменти Цо
Адреса : Нортд од Схаохаи Роад, Хуантаи Цоунти, Зибо, Шандонг, Кина
Телефон: + 86-533-8687782
Факс: + 86-533-8680933
Е-маил: инфо@збкмедицал.цом

Међународна продаја Одељење

телефон + 86-533-8687782
факс + 86-533-8680933
емаил инфо@збкмедицал.цом


ВхатсАпп Мессенгер Удји на цхат!