Крв seperation, леукоцитите Намалување филтер, плазма Вирус неактивност - Zhongbaokang

Основана во 1996 година, Шандонг Zhongbaokang Медицински спроведува копродукции, Ltd, со клучните претпријатие на Taibao група, е професионална производител специјализирана за истражување, развој, производство и продажба на трансфузија на крв во собата и прецизна инфузија во собата. Нашите главни производи се Вирус неактивност трансфузиона филтер, леукоцитите отстранување филтер, Плазмафереза ​​центрифуга Апаратура, прецизност Течни медицина филтер, Прецизирај Филтрирање инфузија во собата, lightproof инфузија во собата, Lightproof прецизен сет филтер инфузија, без игла инјектор итн Сите наши производи се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари низ целиот свет.

Прочитај повеќе

Жешка Protucts

функција Производи


WhatsApp Онлајн Chat!