Medical Low Temperatura Platforma Operative

Medical Low Temperatura Platforma Operative

Short Description:


 • Markë: ZBK ose OEM
 • Origjina e produktit: China
 • Kohë për dorëzim: Në 9 javë
 • Kapaciteti Supply: 30 grupe në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Perdorimi:

  Ajo është përdorur në stacionet e gjakut, spitalet, stacionet epidemike dhe disa institute kërkimore. Ajo mund të bëjë një temperaturë të ulët sipërfaqe pune prej 2-8 ℃ për të mbajtur përpunimin e gjakut nga ndikimi i temperaturave të larta jashtë, e cila përmirëson sigurinë e gjakut. Ajo mund gjithashtu të përdoret për temperaturë të ulët autopsi Platformës.

  Property:

  Temperatura në zonën e punës është uniform dhe nuk ka trashje.

  Sterilizator UV garanton se zona e punës është i lirë nga ndotja.

  struktura e ndarë; Asnjë zhurmë.

  Lehtë për të lëvizur dhe kapem.

  Certifikata: ISO14001


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  
  WhatsApp Online Chat !