ампула

ампула

 • Бренд: ZBK или ОЕМ
 • Потекло на производот: Кина
 • Време на испорака: Со недели
 • Снабдување капацитет: 10.000 парчиња на ден
 • детали за производот

  Тагови производ

  сопственост:

  длабочината на инјектирање на не повеќе од 12мм

  0,3 ml градуирана непотребни шприцот (ампула)

  без истекување

  Опрема што се испорачува во поединечни стерилни пакети

  материјал:

  Барел, јадрото бар .: Поликарбонат-компјутер

  Клипот: акрилонитрил-бутадиен гума

  Структура:Барел, Клипот и основни бар.

  Стерилизација: ETO

  Сертификат: ISO9001, ISO14001, IS013485


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  
  WhatsApp Онлајн Chat!