Virus Pasivitetit Transfusion Filtri

Virus Pasivitetit Transfusion Filtri

 • Markë: ZBK ose OEM
 • Origjina e produktit: China
 • Kohë për dorëzim: në 4 javë
 • Kapaciteti Supply: 15.000 vendos në ditë
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Perdorimi:

  Ajo është përdorur për të inactivate viruset në plazma, absorbuar metilen blu shtuar dhe filtruar leukociteve në plazmë. Ajo duhet të përdoret që përputhen me Medical Virus pasivitetit Aparatet.

  Property:

  Treguar efektin virus inactivation: VSV≥6lgTCID50; Sindbis≥6lgTCID50.

  Norma mesatare e mbajtjes të plazmës koagulimit factor≥80 kryesore%.

  Nuk ka ndryshim në imunogjenitet e proteinave të plazmës

  Shuma e mbetur e leukociteve për njësi plazmës <5.0 x 105 / njësi (leukociteve heqja rate≥99.9%)

  Shkalla e absorbimit të metilen blue≥85%

  Ngjyra dhe paraqitja e plazmës pas filtrimit nuk ishin dukshëm të ndryshme nga ato të plazmës normale.

  filtrimit të shpejtë, duke kursyer kohën e punës, filtrim kohë është 3-4 minuta

  Duhet të përdoret së bashku me pajisjet inactivation të njëjtën fabrikë e cila është verifikuar nga procesi për të arritur efektin e produktit joaktiv.

  struktura:

  Spike, stop music, komponent filtër adsorption, anashkalojë, MB Shto Komponenti, qese transferimit Blood, tubacion.

  Sterilizimi: ETO

  Certifikata: CE, ISO9001, ISO14001, IS013485


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  
  WhatsApp Online Chat !