Контакт - Шандонг Zhongbaokang Медицински копродукции, ООД

Контактирајте не

компанијата: Шандонг Zhongbaokang Медицински спроведува копродукции, ООД
адреса: Nortd на Shaohai патот, Huantai Каунти, Zibo, Шандонг, Кина
телефон: + 86-533-8687782
Факс: + 86-533-8680933
Е-пошта: info@zbkmedical.com

Сектор за меѓународна продажба

телефон + 86-533-8687782
факс + 86-533-8680933
Е-пошта info@zbkmedical.com


WhatsApp Онлајн Chat!