infuzion Filter

infuzion Filter

 • Markë: ZBK ose OEM
 • Origjina e produktit: China
 • Kohë për dorëzim: në 4 javë
 • Kapaciteti Supply: 200.000 copë në ditë
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Perdorimi:

  Mbledhur me aparatin infuzion në të saktë grupe filtrim infuzion. Ajo është përdorur për të filtruar grimcave të patretshme në mjekësi të lëngshme për të shmangur dëmet ndaj trupit nga grimcat.

  Lloji i Produktit: filter zakonshme, filter lightproof

  Property:

  Shkalla e shpejtë rrjedhin dhe nuk ka asnjë bllokim në procesin e infuzion.

  Lartë biologjike pajtueshme, adsorption të ulët të drogës.

  Autimatically shter. Shpejtësia rraskapitës është i shpejtë dhe nuk ka flluska mbetura.

  Shkalla e filtrimit është më shumë se 99%.

  Nuk ka çështje të huaj bie dhe për të shmangur ndotjen e mesme.

  Transmetimi për lightproof filtër ≦ 35%

  Specifikim:

  materiali:

  Filtri Media: hidrofilik membrane PES

  Shfryrë: hidrofobik membrana PTFE

  Strehimi: qartë mjekësore ABS plastike

  Pore ​​Size: 0.22um, 1.2um, 2.0um, 3.0um, 5.0um

  Përmasat: diametër të jashtëm: 31.2mm trashësi Max: 12mm

  Gji / dalja lidhës: standarte lidhësit IV tub (gji / dalje)

  Zona hidrofilik filtrimit: 5.8 cm ²

  Zona hidrofobik filtrimit: 0.785cm²

  Minimum Water Bubble Point:

  0.22um: 350kpa

  1.2um: 40kpa

  5um: 45kpa

  Minimum Water Flow Rate:

  PES 0.2um: ≥200ml / 10min @ 100cm ujit presion kokë

  PES 1.2um: ≥500ml / 10min @ 100cm ujit presion kokë

  PES 2.0um: ≥500ml / 10min @ 100cm ujit presion kokë

  PES 3.0um: ≥500ml / 10min @ 100cm ujit presion kokë

  PES 5.0um: ≥500ml / 10min @ 100cm ujit presion kokë

  Sterilizimi: ETO

  Certifikata: CE, ISO9001, ISO14001, IS013485


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  
  WhatsApp Online Chat !