Hard Shell leukociteve Reduktimi Filter

Hard Shell leukociteve Reduktimi Filter

Short Description:


 • Markë: ZBK ose OEM
 • Origjina e produktit: China
 • Kohë për dorëzim: në 3 javë
 • Kapaciteti Supply: 15.000 copë në ditë
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Leukociteve Reduktimi filtër për përdorim të vetëm

  Perdorimi:

  Tonë leukociteve Shkarkimi Filter s është projektuar për të hequr leukocite dhe mikro-agregate në gjak dhe për të mbrojtur pacientët nga komplikimet e transfuzionit të leukociteve të lidhura të tilla si sëmundjet GVHD dhe reagime negative etj si një produkt disponueshme, ajo është përdorur kryesisht në stacionet e gjakut dhe spitale.

  Model Produkt:  ZBK-RF-200S, ZBK-RF-400S

  Vëllimi të filtrimit është 1 ose 2 njësi njësi (çdo njësi përfshin 200ml e gjakut të plotë dhe antikoagulant).

  Property:

  pronat 1.Biological

  Mbetur WBC të llogariten pak than≤1.0 x 10 6/ njësisë

  Lartë shërim RBC rate≥90%

  Hematolysis rate≤5%

  Ora Filtration: 12-15 minuta

  Heqja 100% e mikro-agregateve

  2.Physical dhe pronës kimike 

  metal≤1μg rëndë

  Reduktimi Substances≤2ml

  avullimi residue≤2mg

  ΔPH≤1.5

  l UV Absorption≤0.3 (gjatësi vale: 250nm në 320nm)

  Specifikim:

  1.Materiali:

  Filter Trupi: Polycarbonate-PC

  Filtër material membrane: PBT poliestër

  2.Dimensions:

  200ml: Jashtë diametër: 70mm

  400ml: Jashtë diametër: 90mm

  3.Filtration Zona:  200ml: 28.26 cm ²

  400ml: 50.24 cm ²

  Sterilizimi:  avull High-presion

  Certifikata: CE, ISO9001, ISO14001, IS01348501,


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  
  WhatsApp Online Chat !